0 COMMENTS

भदाै २४, काठमाडौँ । कालीमाटी फलफूल तथा तरकारी बजार विकास समितिले आज (इतबार) को मूल्यसूची सार्वजनिक गरेको छ ।

समितिका अनुसार नेपाली गोलभेडा ठूलो प्रतिकेजी ४० रुपैयाँ, भारतीय ठूलो गोलभेडा ४०, टनेल गोलभेडा सानो ४०, लोकल गोलभेडा सानो ३५, घिउ सिमी लोकल ८०, काउली स्थानीय प्रतिकेजी ९० रुपैयाँ, आलु रातो ५६, मुडे आलु रातो ५०, भारतीय आलु रातो ३५, लौका ४०, हरियो फर्सी ५०, घिरौँला ४० रुपैयाँ कायम भइ कारोबार भइरहेको छ । त्यसैगरी डल्लेच्याउ प्रतिकेजी ३५० रुपैयाँ, बन्दा लोकल ६०, गाजर १२०, मूला सेतो ९०, मूला रातो १००, भान्टा डल्लो ५०, भान्टा लाम्चो ५०, मकै बोडी ९०, टाटे सिमी ८०, तितो करेला ९०, ब्रोकाउली ३००, कागती १८० रुपैयाँ, भिण्डी ४०, निगुरो ८० रुपैयाँ, रातो बन्दा प्रतिकेजी २०० रुपैयाँ, लोकल काँक्रो ८०, अदुवा प्रतिकेजी १५० रुपैयाँ रहेको समितिले जनाएको छ ।

समितिका अनुसार कुरिलो प्रतिकेजी ४५० रुपैयाँ, केरा दर्जनको १४०, अनार ३०० रुपैयाँ, नासपाती ७०, एभोकाडो २०० रुपैयाँ, कालो अंगुर ४५०, किवि ३५०, हरियो खुर्सानी अकबरे १५० रुपैयाँ, रहु माछा ३५०, छडी माछा २४०, मुंगरी माछा २७० रुपैयाँ कायम भइ खरिद बिक्री भइरहेको छ । यस्तै, लप्सी प्रतिकेजी ५०, हरियो धनियाँ १८०, खुर्सानी सुकेको ४५०, नेपाली सुकेको लसुन २५०, चाइनिज लसुन २३०, परवर ४०, गुन्द्रुक प्रतिकेजी २५०, पुदीना ५००, भारतीय प्याज सुकेको ७०, लसुन हरियो २८०, छ्यापी सुकेको २००, भेडे खुर्सानी ११०, शरीफा १५०, फुजी स्याउ ३२०, अम्बा १००, मौसम १५०, जुनार ३२०, अमला १००, तोफु ११०, पिँडालु ६०, तामा ९०, चुकुन्दर ८०, निबुवा ५०, कन्य च्याउ २००, तने बोडी प्रतिकेजी ५० रुपैयाँमा कारोबार भइरहेको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ । आवश्यक फिल्डहरु* चिन्ह लगाइएका छन् ।